Blog

Kalendarz „Wola Istnienia” na 2018 rok

Od dłuższego czasu myślałem o tym, aby wydać swój pierwszy autorski kalendarz. Dziś kiedy udało mi się zrealizować ten cel i spełniło się moje marzenie, jestem szczęśliwy. Zbiór w postaci 13. kart A3 w kalendarzu „Krajobrazy 2018 – Wola Istnienia” jest doskonałym zwieńczeniem tego moim zdaniem bardzo udanego dla mnie fotograficznego roku. W sposób szczególny cieszy mnie fakt, że wyboru zdjęć do wspomnianego kalendarza tak naprawdę dokonali Państwo za pośrednictwem mojego fanpage’a. Jak zapewne wiele osób pamięta – do każdego z miesięcy przedstawiłem 5 propozycji zdjęć i w większości przypadków fotografia, która zdobyła najwięcej polubień znalazła się w kalendarzu. Dlatego korzystając z tej okazji, raz jeszcze serdecznie dziękuję za pomoc przy wyborze, bo czasami był on trudny.

Jeżeli chodzi o krajobrazy, które znalazły się przy poszczególnym miesiącu, to wspomnę iż regionalnie są one bardzo zróżnicowane. I tak pięć zdjęć pochodzi z Mazowsza (dwie fotografie powstały nad rzeką Bug, dwie nad Narwią, a jedna nad Liwcem). Podlasie „reprezentuje” Mogielnica i Mielnik. Dwa krajobrazy z kolei pochodzą z Pomorza – obydwa z Gdyni Orłowo, pozostałe trzy zdjęcia były wykonane w górach – Tatry oraz Pieniny. Tytułową okładkę zdobi natomiast krajobraz nadbużański. Rzeka Bug o wschodzie słońca osnuta delikatną mgłą (zdjęcie powstało podczas fantastycznego poranka na Podlasiu).

Słów kilka o technicznych aspektach: format kalendarza jest duży bo 40 cm szerokości na 30 cm wysokości, co sprawia że zdjęcia są spore, a kalendarium czytelne i widoczne. Wydany na papierze kredowym 250 g – a zatem moim zdaniem w optymalnej jakości, która sprawia że karty są trwałe oraz ładnie odwzorowują kolory i jakość zdjęć. Kalendarz na białej spirali z haczykiem do zawieszenia.

Kalendarz wydrukowany jest w ilości 50 sztuk. Wszystkich fascynatów krajobrazów, a szczególnie osoby, którym podobają się moje zdjęcia zapraszam do nabycia kalendarza 🙂 Zainteresowane osoby mogą kontaktować się ze mną poprzez e-mail: mariuszkalinowski1982@wp.pl lub poprzez fanpage: (kliknij tutaj)

Koszty: 54 zł – kalendarz 1 szt. + 15 zł wysyłka kurierska. Wysyłka kalendarza: 18 grudnia.

Kalendarz można zakupić również poprzez serwis allegro (tutaj)

A poniżej przedstawiam całość: okładkę tytułową wraz z 12 kartami:

 3,910 total views,  2 views today

Komentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.