Blog

Zespół Mgły w Telewizji Polskiej

Gdyby określić w kilku kluczowych słowach, to co jest głównym motywem w moich fotografiach i co mnie charakteryzuje to zapewne słowa kluczowe byłyby następujące: mgły, Bałtyk, Bug…

Tak właśnie jest. Ostatnimi mam ogromną słabość do mgieł. Wstaję nocą, by podążać w różne rejony nad rzekę w ich poszukiwaniu. Jak się okazuje – od pewnego czasu pojawiły się też zupełnie inne Mgły, do których słabość jest podobna jak do tych z mojej fotografii. A wszystko to za sprawą polskiego zespołu, na którego płytę czekam z niecierpliwością. Singiel „Czekam na lato” oraz „Bałtyk” dają nadzieję, że powstanie ciekawe melancholijne, pełne emocji – muzyczne dzieło. Klip do utworu „Bałtyk” był nagrywany m.in. nagrywany w Świnoujściu – dla mnie jest to miasto, które darzę niezwykłym sentymentem. To właśnie tam po raz pierwszy zobaczyłem Bałtyk. Morze pokochałem od samego początku i do dziś mnie fascynuje.

Z tym większą przyjemnością oczekiwałem na premierę klipu. Cóż mogę napisać… „Bałtyk” jest prawdziwym muzycznym arcydziełem. Świetny tekst, niezwykła oprawa muzyczna, wokal, który uwielbiam. Całość podana nostalgicznie, delikatnie, prosto.  Zresztą, „Bałtyk” został już doceniony przez spore grono odbiorców debiutując tydzień temu na Liście Przebojów Trójki z czego bardzo się cieszę i wierzę, że kolejne dobre rzeczy przydarzą się zespołowi, który zasługuje na uznanie. 

30 sierpnia zespół wystąpił w programie Halo Polonia w Telewizji Polskiej, a ja miałem tę przyjemność sfotografować próbę zespołu przed głównym występem, który odbył się o 22:10.

Zachęcam do posłuchania utworu „Bałtyk”. Słowa: Ewa Wyszyńska, muzyka: Piotr Grudziński.

 

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć, które wykonałem w TVP.

 

Korzystając z okazji serdecznie dziękuję zespołowi Mgły za zaproszenie do tego, by uwiecznić to ważne wydarzenie związane z występem w TVP. Jednocześnie życzę Wam dalszych sukcesów i tego, byście szli swoją drogą robiąc dalej tak wspaniałą muzykę. Powodzenia!

Loading

Komentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *